متن پیام تسلیت هاشمی، خاتمی و سیدحسن خمینی به کروبی

در پی درگذشت خواهر حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی، آیت الله هاشمی رفیسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ،حجت‌ الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی رئیس جمهور اسبق کشور، سید حسن خمینی نوه امام خمینی و دیگر شخصیتهای سیاسی کشور، پیام های تسلیتی برای وی صادر کردند. 

به گزارش آژانس خبری بختیاری (ایبنانیوز)، متن پیامهای تسلیت صادر خطاب به مهدی کروبی به این شرح است:

متن پیام هاشمی رفسنجانی:

حجت‌الاسلام و المسلمین آقای مهدی کروبی 
درگذشت خواهر بزرگوار شما، خانم فاطمه کروبی، موجب تأسف و تألم خاطر گردید. با تسلیت این مصیبت به جنابعالی و خانواده‌های کروبی و ملکی، علو درجات آن فقیده سعیده و صبر و اجر بازماندگان را از درگاه احدیت مسألت می‌نمایم. 
اکبر هاشمی رفسنجانی

متن پیام سید حسن خمینی:
 
حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای کروبی
مصیبت وارده درگذشت خواهر گرامی‌تان را تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مرحومه غفران واسع و برای جنابعالی و سایر بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.
سیدحسن خمینی
 
متن پیام سید محمد خاتمی:

حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا شیخ مهدی کروبی 
پروردگار متعال جناب عالی را در رنج‌ها و سختی‌ها، چه در زندان‌ها و محدودیت‌های فراوان پیش از انقلاب و چه پس از پیروزی که مخلصانه در راه امام و خدمت به انقلاب و مردم تلاش کرده‌اید و چه امروز که جامعه به خاطر حصر از خدمات شما محروم است، آزموده و بحمدالله در همه حال شکیبا بوده‌اید و در برابر تقدیر الهی، تسلیم. 
مطمئنا در مصیبت دردناک درگذشت بانوی پرهیزکار و بزرگوار، خواهر ارجمندتان نیز صبورید و لطف ویژه الهی تسلی‌بخش دل داغدار شماست. 
من این مصیبت را به جناب‌عالی، خاندان محترم کروبی و بستگان داغدار تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه حضرت حق جل و علاء برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت و برای بازماندگان معزز، صبر و اجر و سلامتی و برای جنابعالی طول عمر با عزت توام با سلامتی و کامروایی مسالت می‌کنم و امیدوارم با رفع حصرها، دل‌ها به هم نزدیک‌تر و جامعه و انقلاب از وجود عزیزانی چون شما باز هم بهره‌مند گردد.
سید محمد خاتمی

متن پیام محمدرضا عارف: 

خواهر گرامی، سرکار خانم فاطمه کروبی 
خبر درگذشت سرکار خانم کروبی خواهر همسر گرامی‌تان موجب تاثر و تالم اینجانب شد. این مصیبت را به جنابعالی، خانواده‌های محترم کروبی و ملکی به خصوص به برادر بزرگوارم حجت‌الاسلام و المسلین آقای مهدی کروبی و همه بستگان داغدار تسلیت می‌گویم. 
از درگاه احدیت برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی و برای شما و جناب آقای مهدی کروبی طول عمر با عزت توأم با سلامتی و توفیق روزافزون طلب می‌کنم. 
محمدرضا عارف

/ 0 نظر / 35 بازدید