برای دریافت سبد کالای خود عجله نکنید

سرپرست بازرگانی داخلی سازمان صنعت و تجارت خوزستان با اشاره به آغاز توزیع سبد کالای دولت از امروز در فروشگاه‌های مربوطه گفت: نیازی به عجله و ازدحام و شلوغی در فروشگاه‌ها نیست و مردم برای دریافت سریع‌تر سبدکالا عجله نکنند.

ابوالقاسم کوره‌چینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) –منطقه‌خوزستان- اظهارکرد: توزیع سبدکالا از امروز به مدت ۱۵ روز کاری آغاز شده و سرپرست خانوارهای اقشار مشمول می‌توانند با در دست داشتن کارت ملی و کارت بانکی برای دریافت یارانه به فروشگاه مراجعه کنند.

وی افزود: سهمیه سبد کالا به تعداد مشمولان وجود دارد و جای هیچ‌گونه نگران وجود ندارد. حتی سبد کالا به میزان دوره‌های بعدی توزیع نیز ذخیره‌سازی شده است. زمان توزیع همان ۱۵ روز است و در صورت نیاز حتماً تمدید خواهد شد.

سرپرست بازرگانی داخلی سازمان صنعت و تجارت خوزستان عنوان‌کرد: زمان کار فروشگاه‌های اعلام شده صبح‌ها و بعدازظهرها است و آن‌ها در کنار فروش اجناس معمول خود، سبد کالا را نیز عرضه می‌کنند.

کوره‌چینی ادامه‌داد: حضور سرپرست خانوار برای دریافت سبد کالا در محل فروشگاه الزامی نیست و در صورت ارائه مدارک لازم مشکلی وجود ندارد.

وی گفت: برخی از مشمولان که سامانه پیامکی به آن‌ها عدم مشمولیت دریافت سبد کالا را اعلام کرده است می‌توانند مشکل خود را از طریق پایگاه الکترونیکی به نشانی www.yaranehkala.ir و یا #۷۹۹* به همراه کد ملی مطرح و پیگیری کنند.

 
/ 0 نظر / 27 بازدید