حکم بابک زنجانی کمتر از اعدام نیست/ جنس یونسی مثل جنس مشایی است

ماجرای خواب ده‌نمکی از حسینیه جماران، اقدام عجیب سلفی‌ها علیه جام جهانی، عکس پناهگاهی در کوه برای امام راحل، لباس 180 ساله بر تن "لیلا حاتمی" در کن و ... از جمله اخبار جذاب بسته خبری 4 خرداد است.
به گزارش خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران، هر روز شاهد تولید حجم گسترده‌ای از اخبار و گزارشات مختلف و متنوع در خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری هستیم که رصد تمام این اخبار برای مخاطبان در گرو صرف وقت بالایی است و البته از حوصله آنها نیز خارج؛ برای تسهیل در مرور این اخبار، تلاش داریم گزیده‌ای از اخبار سیاسی سال 92 را در قالب یک بسته خبری در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

اعدام ناگهانی مه آفرید بیدار باش به زنجانی بود/ بابک زنجانی ویترینی برای اختفای تشکیلات مافیایی 
"امیر عباس سلطانی" عضو کمیته پیگیری پرونده "بابک زنجانی" با اشاره به صدور حکم اعدام "مه آفرید" می‌گوید: حکم بابک زنجانی کمتر از اعدام نیست، او به مانند رضا ضراب در ترکیه آزاد نخواهد شد. متاسفانه همان شرایط سابق پابرجاست و هیچگونه بدهی پرداخت نشده است. قطعا اموال زنجانی در ایران جوابگوی بدهی‌های او نیست و سرمایه خارج از کشور او نیز براحتی قابل ضبط نیست.

سلطانی در گفتگو با انتخاب، با تاکید براینکه چندین ماه است که بابک زنجانی در بازداشت است اما همچنان امروز و فردا می‌کند و با شیوه‌ها و ترفندهای خود به نوعی همه را سر کار می‌گذارد، اظهار داشت: یک تشکیلات قوی پشت سر بابک زنجانی هست و او تنها به عنوان ویترین این جمعیت فعالیت می‌کند. یک سری سرنخ‌هایی بدست آمده است که برای از بین نرفتن آنها نمی‌توان به آن اشاره کرد، به هر حال از هر طریق در حال جمع آوری اطلاعات در مورد زنجانی هستیم.

عضو کمیته پیگیری در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است بابک زنجانی به سرنوشت مه آفرید خسروی دچار شود، گفت: بله، قاعدتا همینطور است، چون این مرد فساد ایجاد کرده و اموال ملت را به غارت برده و اکنون نیز با گردن کلفتی پول را پرداخت نمی‌کند. البته زنجانی بیشتر از مه آفرید خسروی مشکل دارد.

نماینده مردم بروجن در پاسخ به این سئوال که آیا اعدام ناگهانی مه آفرید خسروی می‌تواند هشداری به بابک زنجانی باشد، گفت: قاعدتا همینطور است، این یک بیدار باش و هشدار است و با توجه به آزادی "رضا ضراب" و باتوجه به اطلاعاتی که در اختیار دارم، وقوع آزادی زنجانی را بعید می‌دانم.
/ 0 نظر / 24 بازدید